T1812-821J FIXED IND 820UH 55MA 35 OHM SMD
Mfr Part #:
T1812-821J
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 820UH 55MA 35 OHM SMD
Stock on Request
T1812-821J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1812-821J Description
Short technical summary and product information.