T1812-560J FIXED IND 56UH 190MA 5.5 OHM SMD
Mfr Part #:
T1812-560J
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 56UH 190MA 5.5 OHM SMD
Stock on Request
T1812-560J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1812-560J Description
Short technical summary and product information.