T1812-4R7J FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
T1812-4R7J
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 4.7UH 230MA 1 OHM SMD
Stock on Request
T1812-4R7J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1812-4R7J Description
Short technical summary and product information.