T1812-181J FIXED IND 180UH 120MA 9.5OHM SMD
Mfr Part #:
T1812-181J
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 180UH 120MA 9.5OHM SMD
Stock on Request
T1812-181J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1812-181J Description
Short technical summary and product information.