T1812-100J FIXED IND 10UH 190MA 1.6 OHM SMD
Mfr Part #:
T1812-100J
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 10UH 190MA 1.6 OHM SMD
Stock on Request
T1812-100J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1812-100J Description
Short technical summary and product information.