T1210-3R3G FIXED IND 3.3UH 220MA 1.2OHM SMD
Mfr Part #:
T1210-3R3G
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 3.3UH 220MA 1.2OHM SMD
Stock on Request
T1210-3R3G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1210-3R3G Description
Short technical summary and product information.