T1210-2R2G FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8OHM SMD
Mfr Part #:
T1210-2R2G
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8OHM SMD
Stock on Request
T1210-2R2G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1210-2R2G Description
Short technical summary and product information.