T1210-22NG FIXED IND 22NH 1A 80 MOHM SMD
Mfr Part #:
T1210-22NG
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 22NH 1A 80 MOHM SMD
Stock on Request
T1210-22NG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1210-22NG Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22NH 1A 80 MOHM SMD