T1008-12NG FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Mfr Part #:
T1008-12NG
Mfr Name: Tamura
Tamura
Description:
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Stock on Request
T1008-12NG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
T1008-12NG Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD