SXT32418DB48-18.432M CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Mfr Part #:
SXT32418DB48-18.432M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
Stock on Request
SXT32418DB48-18.432M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT32418DB48-18.432M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 18.432MHZ 18PF SMD
SXT32418DB48-18.432M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT32418DB48-18.432M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
RH100-18.432-18-2030-EXT-TR
RH100-18.432-18-2030-EXT-TR
Raltron Electronics
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
View Part
LFXTAL059617REEL
LFXTAL059617REEL
IQD Frequency Products
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD