SXT32418BB48-12.288M CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Mfr Part #:
SXT32418BB48-12.288M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
Stock on Request
SXT32418BB48-12.288M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT32418BB48-12.288M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 12.288MHZ 18PF SMD
SXT32418BB48-12.288M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT32418BB48-12.288M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
7M-12.288MAHJ-T
7M-12.288MAHJ-T
TXC Corporation
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD