SXT32418AA48-25.000M CRYSTAL 25.000MHZ 18 PF SMD
Mfr Part #:
SXT32418AA48-25.000M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 18 PF SMD
Stock on Request
SXT32418AA48-25.000M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT32418AA48-25.000M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 25.000MHZ 18 PF SMD
SXT32418AA48-25.000M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT32418AA48-25.000M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFXTAL063321REEL
LFXTAL063321REEL
IQD Frequency Products
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD