SXT32412CB27-19.200M CRYSTAL 19.200MHZ 12PF SMD
Mfr Part #:
SXT32412CB27-19.200M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 19.200MHZ 12PF SMD
Stock on Request
SXT32412CB27-19.200M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT32412CB27-19.200M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 19.200MHZ 12PF SMD
SXT32412CB27-19.200M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT32412CB27-19.200M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ABM8-19.200MHZ-12-B3Y-T
ABM8-19.200MHZ-12-B3Y-T
Abracon LLC
CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD