SXT32410FD48-16.000M CRYSTAL 16.000MHZ 10 PF SMD
Mfr Part #:
SXT32410FD48-16.000M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 16.000MHZ 10 PF SMD
Stock on Request
SXT32410FD48-16.000M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT32410FD48-16.000M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 16.000MHZ 10 PF SMD
SXT32410FD48-16.000M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT32410FD48-16.000M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LFXTAL057997REEL
LFXTAL057997REEL
IQD Frequency Products
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
View Part
LFXTAL057997RL3K
LFXTAL057997RL3K
IQD Frequency Products
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD