SXT22410BB48-30.000M CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
Mfr Part #:
SXT22410BB48-30.000M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
Stock on Request
SXT22410BB48-30.000M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT22410BB48-30.000M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
SXT22410BB48-30.000M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT22410BB48-30.000M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
ILCX18-FF5F10-30.000MHZ
ILSI
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD