SXT2148FE48-27.120M CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
Mfr Part #:
SXT2148FE48-27.120M
Mfr Name: Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
Description:
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
Stock on Request
SXT2148FE48-27.120M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
SXT2148FE48-27.120M Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD
SXT2148FE48-27.120M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SXT2148FE48-27.120M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
Würth Elektronik
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 27.12 MHZ