SWT-0.68-39 FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH
Mfr Part #:
SWT-0.68-39
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH
Stock on Request
SWT-0.68-39 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SWT-0.68-39 Description
Short technical summary and product information.