SWT-0.13-259 FIXED IND 259UH 130MA 3.4 OHM TH
Mfr Part #:
SWT-0.13-259
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 259UH 130MA 3.4 OHM TH
Stock on Request
SWT-0.13-259 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SWT-0.13-259 Description
Short technical summary and product information.