SWS-0.85-680 FIXED IND 680UH 850MA 1.25OHM SM
Mfr Part #:
SWS-0.85-680
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 680UH 850MA 1.25OHM SM
Stock on Request
SWS-0.85-680 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SWS-0.85-680 Description
Short technical summary and product information.