SWS-0.25-79 FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD
Mfr Part #:
SWS-0.25-79
Mfr Name: Amgis, LLC
Amgis, LLC
Description:
FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM SMD
Stock on Request
SWS-0.25-79 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SWS-0.25-79 Description
Short technical summary and product information.