SRU8043-680Y FIXED IND 68UH 1.2A 192 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRU8043-680Y
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 68UH 1.2A 192 MOHM SMD
Total Stock: 4,987 pcs
SRU8043-680Y Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
493 pcs
493 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
494 pcs
494 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRU8043-680Y Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRU8043-680Y Description
Short technical summary and product information.