SRU8043-470Y FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRU8043-470Y
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD
Total Stock: 1,049 pcs
SRU8043-470Y Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
49 pcs
49 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRU8043-470Y Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRU8043-470Y Description
Short technical summary and product information.