SRU1048-220Y FIXED IND 22UH 2.6A 42 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRU1048-220Y
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 2.6A 42 MOHM SMD
Total Stock: 3,680 pcs
SRU1048-220Y Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
80 pcs
80 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,200 pcs
1200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,400 pcs
2400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRU1048-220Y Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRU1048-220Y Description
Short technical summary and product information.