SRR4818A-180M FIXED IND 18UH 1.4A 280 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR4818A-180M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 18UH 1.4A 280 MOHM SMD
Total Stock: 787 pcs
SRR4818A-180M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
787 pcs
787 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRR4818A-180M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR4818A-180M Description
Short technical summary and product information.