SRR1280-330M FIXED IND 33UH 3.5A 57 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR1280-330M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 33UH 3.5A 57 MOHM SMD
Total Stock: 543 pcs
SRR1280-330M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
93 pcs
93 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:22:27 On Request On Request
450 pcs
450 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRR1280-330M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR1280-330M Description
Short technical summary and product information.
SRR1280-330M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SRR1280-330M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
PM127SH-330M-RC
PM127SH-330M-RC
Bourns