SRR1210-820M FIXED IND 82UH 2.8A 112 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR1210-820M
Available from 4 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 82UH 2.8A 112 MOHM SMD
Total Stock: 10,297 pcs
SRR1210-820M Available from 4 distributors
Authorised
Non-Authorised
SRR1210-820M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR1210-820M Description
Short technical summary and product information.