SRR1210-150M FIXED IND 15UH 5.8A 32 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR1210-150M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 5.8A 32 MOHM SMD
Total Stock: 2,500 pcs
SRR1210-150M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,500 pcs
Qty Price
QtyPrice
1 On Request On Request On Request On Request 2026-04-29 00:15:20
SRR1210-150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR1210-150M Description
Short technical summary and product information.