SRR1208-330YL FIXED IND 33UH 2.8A 62 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR1208-330YL
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 33UH 2.8A 62 MOHM SMD
Total Stock: 3,844 pcs
SRR1208-330YL Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
16 pcs
16 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
628 pcs
628 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
3,200 pcs
3200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRR1208-330YL Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR1208-330YL Description
Short technical summary and product information.