SRR1208-120ML FIXED IND 12UH 4.8A 25 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR1208-120ML
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 12UH 4.8A 25 MOHM SMD
Total Stock: 350 pcs
SRR1208-120ML Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
350 pcs
350 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRR1208-120ML Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR1208-120ML Description
Short technical summary and product information.