SRR0604-2R5ML FIXED IND 2.5UH 2.5A 35 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRR0604-2R5ML
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 2.5UH 2.5A 35 MOHM SMD
Total Stock: 3,780 pcs
SRR0604-2R5ML Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
780 pcs
780 pcs On Request 1 On Request On Request 0902 On Request On Request
3,000 pcs
3000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRR0604-2R5ML Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRR0604-2R5ML Description
Short technical summary and product information.