SRP7028A-2R2M FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP7028A-2R2M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Total Stock: 664 pcs
SRP7028A-2R2M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
85 pcs
85 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
579 pcs
579 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:37:17 On Request On Request
SRP7028A-2R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRP7028A-2R2M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD