SRP6540-220M FIXED IND 22UH 2.5A 133 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP6540-220M
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 2.5A 133 MOHM SMD
Total Stock: 1,604 pcs
SRP6540-220M Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
7 pcs
7 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
397 pcs
397 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,200 pcs
1200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRP6540-220M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRP6540-220M Description
Short technical summary and product information.