SRP5030T-4R7M FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP5030T-4R7M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
Total Stock: 4,000 pcs
SRP5030T-4R7M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRP5030T-4R7M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRP5030T-4R7M Description
Short technical summary and product information.