SRP2512-1R0M FIXED IND 1UH 3.4A 49 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRP2512-1R0M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 1UH 3.4A 49 MOHM SMD
Total Stock: 12,000 pcs
SRP2512-1R0M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
12,000 pcs
12000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRP2512-1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
SRP2512-1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3.4A 49 MOHM SMD