SRN6045TA-150M FIXED IND 15UH 2.8A 71 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRN6045TA-150M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 15UH 2.8A 71 MOHM SMD
Total Stock: 6,000 pcs
SRN6045TA-150M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
6,000 pcs
6000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRN6045TA-150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRN6045TA-150M Description
Short technical summary and product information.