SRN6028-220M FIXED IND 22UH 1.4A 162 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRN6028-220M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 22UH 1.4A 162 MOHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
SRN6028-220M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRN6028-220M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
SRN6028-220M Description
Short technical summary and product information.