SRN4018-221M FIXED IND 220UH 280MA 3.552 OHM
Mfr Part #:
SRN4018-221M
Available from 3 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 220UH 280MA 3.552 OHM
Total Stock: 17,072 pcs
SRN4018-221M Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,536 pcs
2536 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,536 pcs
SRN4018-221M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRN4018-221M Description
Short technical summary and product information.