SRN3015-100M FIXED IND 10UH 1A 276 MOHM SMD
Mfr Part #:
SRN3015-100M
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 10UH 1A 276 MOHM SMD
Total Stock: 4,135 pcs
SRN3015-100M Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
135 pcs
135 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SRN3015-100M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
SRN3015-100M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 10UH 1A 276 MOHM SMD