SPM6530T-1R0M120 FIXED IND 1UH 13A 7.81 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPM6530T-1R0M120
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 13A 7.81 MOHM SMD
Total Stock: 183 pcs
SPM6530T-1R0M120 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
72 pcs
72 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:25:04 On Request On Request
111 pcs
111 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM6530T-1R0M120 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM6530T-1R0M120 Description
Short technical summary and product information.