SPM5020T-6R8M-LR FIXED IND 6.8UH 2.8A 118.5 MOHM
Mfr Part #:
SPM5020T-6R8M-LR
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 6.8UH 2.8A 118.5 MOHM
Total Stock: 305 pcs
SPM5020T-6R8M-LR Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
305 pcs
305 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM5020T-6R8M-LR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM5020T-6R8M-LR Description
Short technical summary and product information.
SPM5020T-6R8M-LR Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SPM5020T-6R8M-LR Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SPM5020T-6R8M-CA02
SPM5020T-6R8M-CA02
TDK Corporation