SPM4012T-1R0M FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPM4012T-1R0M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD
Total Stock: 517 pcs
SPM4012T-1R0M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
517 pcs
517 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM4012T-1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM4012T-1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD