SPM10065VT-330M-D FIXED IND 33UH 4.9A 59 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPM10065VT-330M-D
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 33UH 4.9A 59 MOHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
SPM10065VT-330M-D Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPM10065VT-330M-D Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPM10065VT-330M-D Description
Short technical summary and product information.