SPD74R-563M FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPD74R-563M
Available from 1 distributors
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
SPD74R-563M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SPD74R-563M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPD74R-563M Description
Short technical summary and product information.