SPD127R-273M FIXED IND 27UH 3.4A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
SPD127R-273M
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 27UH 3.4A 60 MOHM SMD
Stock on Request
SPD127R-273M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SPD127R-273M Description
Short technical summary and product information.