SP3-90-6-BFF SURGE PROT 90V 100MHZ-3G NF-NF
Mfr Part #:
SP3-90-6-BFF
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
SURGE PROT 90V 100MHZ-3G NF-NF
Stock on Request
SP3-90-6-BFF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Accessory Type
For Use With
SP3-90-6-BFF Description
Short technical summary and product information.
SURGE PROT 90V 100MHZ-3G NF-NF
SP3-90-6-BFF Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
SP3-90-6-BFF Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1977-09-A01
1977-09-A01
Bourns
COAX, DC TO 7GHZ, N, MF, 25W