SP1008-683G FIXED IND 68UH 112MA 9 OHM SMD
Mfr Part #:
SP1008-683G
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 68UH 112MA 9 OHM SMD
Stock on Request
SP1008-683G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SP1008-683G Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 68UH 112MA 9 OHM SMD