SP1008-682G FIXED IND 6.8UH 282MA 1.43OHM SM
Mfr Part #:
SP1008-682G
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 6.8UH 282MA 1.43OHM SM
Stock on Request
SP1008-682G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SP1008-682G Description
Short technical summary and product information.