SP1008-273K FIXED IND 27UH 159MA 4.5 OHM SMD
Mfr Part #:
SP1008-273K
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 27UH 159MA 4.5 OHM SMD
Stock on Request
SP1008-273K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SP1008-273K Description
Short technical summary and product information.