SLF12555T-331MR59-PF FIXED IND 330UH 1A 492 MOHM SMD
Mfr Part #:
SLF12555T-331MR59-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 330UH 1A 492 MOHM SMD
Total Stock: 1,060 pcs
SLF12555T-331MR59-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
530 pcs
530 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
530 pcs
SLF12555T-331MR59-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SLF12555T-331MR59-PF Description
Short technical summary and product information.