SLF12555T-101M1R1-PF FIXED IND 100UH 1.8A 140.4 MOHM
Mfr Part #:
SLF12555T-101M1R1-PF
Available from 2 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 100UH 1.8A 140.4 MOHM
Total Stock: 671 pcs
SLF12555T-101M1R1-PF Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
291 pcs
291 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
380 pcs
380 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
SLF12555T-101M1R1-PF Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
SLF12555T-101M1R1-PF Description
Short technical summary and product information.